Prostě článek

14. února 2014 v 22:36 | Viv Zombie
Zdary,
dlouho jsem se tu neukázala a je mi líto nechat blog takhle "hnít". Byl to můj nejdéle fungující blog, takže chci objasnit, proč jsem tu posledních pár dní nebyla a proč jsem nebyla schopná navštěvovat affs.
První týden mé neaktivity byl naprosto oprávněný, byla jsem na lyžáku, takže nebyl čas ani možnost, protože jsem si sebou nevzala notebook. A pak už to šlo z kopce. Při tom týdnu bez přístupu na blog jsem zjistila, že na něho ani nechci, nechyběl mi, četla jsem si povídky od affs, ale neměla jsem sílu psát komentáře nebo reagovat na komentáře napsané na mém blogu - netuším, kolik blogů si mě nechalo v affs. Neberte to tak, že jsem vás nenavštěvovala.
Posledních pár dnů mě popravdě nebavilo nic. Žádné fotky, žádné designy, žádné povídky, prostě šlus. Neměla jsem inspirativního ducha a tu správnou náladu na jakýkoliv článek, protože jsem věděla, že by byl o ničem.
Veškerý volný čas, a že ho bylo hodně, nebudu vám lhát, už pár let se neučím, zájmy nemám a většinu povinností splněných za chvíli, jsem vložila do čtení, koukání na seriály a filmy a jezení. Kvanta jídla - žaludek mi nadává a i přesto se v 11 hodin večer cpu olivama.
Nevím, co k tomu říct, nevím, jestli se k blogu vrátím, možná ano, mám naplánovaný design a už se mi rodí jeden článek, ale nechci nic slibovat.
Jak jsem psala výše, bylo mi blogu líto a nechtěla jsem, aby na každého, kdo na tenhle blog zavítá vyskočila "zima".
Zatím se mějte, možná příště.
Yours faithfully,

Viv Zombie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 20. února 2014 v 9:42 | Reagovat

Dúfam, že lyžiarsky sa vám vydaril :-) Chápem, že chodiť na blog len z povinnosti je o ničom a nemá to cenu. V pohode si daj pauzu, čítaj a sleduj serály a potom sa nám sem opäť vráť :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama