Prosinec 2013

Letem světem, Veselé Vánoce a tak dále.

24. prosince 2013 v 12:09 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Čusínečáneček,
popravdě jsem měla nutkání blog smazat, protože za a) sem nikdo nechodí
b) sem nechodím ani já, což je hodně smutné.
Ale řekla jsem si, že když jsem si s tím dala takovou práci (designy, rozcestníky, články), tak ho prostě mazat nebudu. Neříkám, že blog pozastavuji nebo něco takového, prostě odpočívám a relaxuji, blog má být koníček, ne povinnost.Zároveň jsem dost zanedbávala AFFS - což chystám po skončení toho vánočního shonu napravit.
Nic nového není, až na to, že jsem se v sobotu nezřízeně ožrala - oslava osmnáctin. Díky alkoholu jsem zjistila, že asi zase miluji kluka, který jsem milovala před rokem, ale nevyšlo nám to, takže se spolu jenom bavíme, takže na vodku už příště kašlu.
Jsou Vánoce! Já vím, že jste si toho asi všimli. No, mě už to nebere, stárnu, těším se na večeři, pak bych šla spát. Vím každý dárek, který dostanu, protože jsem si je balila a vybírala, ne že bych z nich neměla radost, ale ten moment překvapení je to nejhezčí na Vánocích, no ne?
Mou povinností je Vám popřát krásné Vánoce a klidné Vánoce - žádné zaskočené kosti a hořlavé stromečky nebo adventní věnce ( v případě mé drahé sestry). Adventní sob vám to řekně lépe:

Freedom

21. prosince 2013 v 19:52 | Viv Zombie |  Others

vodka makes u happy

17. prosince 2013 v 10:05 | Viv Zombie |  Others

sky! u don't say

15. prosince 2013 v 18:17 | Viv Zombie |  Others

a lot of cuteness

7. prosince 2013 v 19:57 | Viv Zombie |  Others
Dnešek zabit ve jménu cestování. Od tety mám 1000, absolutně nevím za co to utratím, asi už stárnu, dříve bych už ty peníze neměla dřív než bych vyšla z baráku.
Od nevlastní babičky - nový kabát z Gate, je hustej, ale absolutně nechápu, jak ty kabáty dneska vyrábějí, to si jako myslí, že existují samý anorektičky?
Jo, už u nás sněžilo, chcípám zimou, divím se, že to přes ten smog vůbec prosněžilo. (Jojo, ta naše firmička, to je něco jako koncentrační tábor, uhm, bez urážky.)
Teď si tu popíjím jahodovou vodku a vychtnuvám si pocit toho, že už mě všichni berou jako dospělou, ačkoliv oficiálně budu až 21, ale prej mentálně jsem dospělá už dooost dlouho. Borec.
Užijte si to, po delší době pár gifů.

Katy Perry #1

5. prosince 2013 v 19:06 | Viv Zombie |  Designy
Design tu dlouho nebyl, tak vám tu přináším jeden s Katy Perry, protože jí mám prostě ráda, je takový jednoduchý hodně.
Bolí mě rameno, asi chcípnu.
(avatar)

NÁHLED NA BLOGUUž za 24 dní...

1. prosince 2013 v 20:10 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Hádám, že to každému došlo, ale dnes máme 1.prosince.
Hned ráno mě čekal šok, protože jsem se dozvěděla, že zemřel jeden ze skvělých herců.
Paul Walker.
V Rychle a zběsile byl skvělý, je neuvěřitelné, jak je ten život pomíjivý.
Na facebooku začaly vznikat stránky typu "RIP Paul Walker." Jasný, skvělý vyjádřit soustrast, ale zakládat o tom stránky? Wtf?
Dále mě neskutečně serou sračky typu "Chybí ti - dej lajk". Vydělávat na něčí smrti je ubohé - a to vám prosím říká zapřísáhly antimoralista.
Rozmohly se komentáře typu "Si ho všímáte akorát proto, že umřel..." Ano, a ono je špatně, že vyjádříme úctu k světoznámému herci?
Že denně umře tisíc lidí? To ano, ale litovat každýho přece nemůžu.
Paul zemřel v autě, neřídil on, ale jeho společník ( úctu i jemu). Zajímavé, že jel zrovna na charitativní akci.

"RIDE OR DIE".

Jo, chtěla jsem napsat článek o tom, že už za 24 dní budou Vánoce a tak dále, ale nemám na to náladu, jdu se učit onemocnění žlučníku.