Holidayzz.

29. června 2013 v 19:36 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
(Ano, ta chyba je tam schválně.)
Čauky,
připravte se, protože statusy o prázdninách přichází.
Tak nám to školákům pěkně začalo. Dva měsíce povalování a volného času, tedy aspoň u někoho. Já prázdniny nejspíše protrpím na brigádě, ale co, ona se mi ta zrcadlovka sama nekoupí. Chtěla jsem napsat článek už včera, ale byla jsem u babičky s dědou pochlubit se vysvědčením ( žádný pětky, ani čtyřky, na druhák a celý rok bez učení jsem spokojená) a poté jsem byla naprosto sama doma, pokud nepočítám všudypřítomná zvířata, a to mám vždycky alonehardparty.
Ale proč vůbec tenhle článek píši? Jako myslím každý jsem si naplánovala spousty věcí, které chci o prázdninách udělat. Rovnou jsem zrušila cíl: "Nespat přes den," protože jsem za prvé spala až do oběda a za druhé jsem si šla lehnout i po obědě. Jojo, dospávám celý školní rok, kdy jsem nucena vstávat v 6:00.(!!!)

Každopádně, asi hlavní cíl těchto prázdnin (a těch minulých a předminulých) je ZHUBNOUT! Dieta, přísná dieta, mi zatím vychází, tedy odteď, odpoledne jsem si dala kapučínovou zmrzlinu prokládanou čokoládu a to nemluvím o včerejšku, kdy jsem začátek prázdnin a úspěšné dokončení druhého ročníku projedla čokoládami, dortíky a buchtami a guláškem. Takže mám utrum, chtěla jsem hubnout zdravě, ale to mi nikdy nevyšlo, takže jím třikrát denně, nejvíc zeleninu, nic tučnýho, nic mastnýho a především žádný sladkosti (!!!), při každým soustu sladkostí se mi vybavuje hyperglykémie, tfuj. A tu drastickou dietu držím, v pět poslední večeře v podobě dvou suchárků namazaných pomázánkou a bílá paprika. Nedostatek energie, který se začal projevovat, zapíjím šťávou z citrónů s kapkou cukru, abych neměla šok nebo něco podobně hnusně znějícího. Já vím, dietoložky by ze mě měly radost (gach, sarkasm.)

Dále chci o prázdninách zvýšit práci na blogu, víc článků a především více fotek. Poslední dobou jsem měla tolik jiných povinností (a taky jsem půlku dne prospala), že blog zel prázdnotou, jak oslava Forever Aloneyho. Cítím s ním. Takže více článků, více fotek a nový desing, tenhle už mě opět nudí, nezdá se mi dost Zombiekovský.
Další věc, kterou chci udělat a kterou zatím plním bravurně je začít číst knížky. Poslední dobou se většina mého času točila okolo focení a internetu všeobecně...no, a nějak jsem zapomněla na mou lásku ke knihám. S čímž také souvisí přečíst si knížky o focení. Zatím jsem fotila, tak jak se mi líbilo, ale chci tomu dát "šmrnc", ale samozřejmě si stále zachovat Zombiekovský styl focení, tedy ten můj indiviuální.
No, to je asi všechno, přeju vám, abyste si prázdniny náležitě užili a nic si nezlomili a přežili to ve zdraví.
Co jste dostali na vysvědčení?
Budete mít brigádu nebo si spíš hodíte nožky nahoru?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Verča | 12. července 2013 v 14:42 | Reagovat

Také Ti a všem přeji krásné prázdniny! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama