Červen 2013

Má oblíbená 5 BEAUTYYOUTUBEREK!

30. června 2013 v 22:19 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Čauky,
každý z nás zná YOUtube. Dnes vám představím pětici beautyyoutuberek, které mě zaujaly nejvíce, příjdou mi sympatické nebo k nim mám jiný klad vztah. Předem vás upozorňuji, že se moc nebudu vykecávat, každý si k těmto slečnám musí najít cestu sám.
1) GET THE LOUK

Moc sympatická a charismatická slečna zabývající se kosmetikou, především. Na jejím youtubekanálu naleznete nápadité tutoriály, ale i rady, co se kosmetiky týče všeobecně.
Blog: zde
YT channel: zde
Zdroj obrázku: getthelouk.com
2) MacDeny Mac

Pokud se chcete pobavit, tak vám bez okolků můžu doporučit právě tuto slečnu! Ať už vypráví o nákupech a novinkách nebo předvádí OOTD, tak si můžete být jisti, že vás tato slečna nadchne a pokud máte špatnou náladu, tak vám ji jistě spraví.
Blog: ne
YT channel: zde
Zdroj obrázku: google.com (nespecifikováno)
3) Anush93
Sympatická a krásná slečna. Nemá strach z odvážnějších tutoriálu, což se mi na ní extrémně líbí.
Blog: nevím o něm
YT channel: zde
Zdroj obrázku: google.com
4) AdelaZemkova

Překrásná češka, žijící v Holandsku. Zde bych podotkla to samé, co u MacDeny, pokud se chcete pobavit a zároveň se dozvědět něco o kosmetice, tak určitě navštivte její channel.

Blog: ne
YT channel: zde
Zdroj obrázku: google.com
5) PetraLovelyHair

A to nejlepší na konec. Pokud hledáte tutorialy, rady, tagovky a OOTD, tak určitě nemiňte Péti kanál a blog. Její videa jsou vtipná, kvalitní a když točí s manželem, tak si můžete být jisti, že o zábavu bude postaráno.
Blog: zde
YT channel: zde
Zdroj obrázku: petralovelyhair.com

Tak a co vy? Máte nějakého oblíbeného youtubera nebo blogera? Určitě napište do komentářů.
Vybrala jsem youtuberky, které se mi vybavili, možná někdy napíšu další článek o dalších youtuberkách, protože jich mám v odběrech nepočítaně. ¨
Užijte si krásný zbytek večera a u příštího článku čau, čau.

Holidayzz.

29. června 2013 v 19:36 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
(Ano, ta chyba je tam schválně.)
Čauky,
připravte se, protože statusy o prázdninách přichází.
Tak nám to školákům pěkně začalo. Dva měsíce povalování a volného času, tedy aspoň u někoho. Já prázdniny nejspíše protrpím na brigádě, ale co, ona se mi ta zrcadlovka sama nekoupí. Chtěla jsem napsat článek už včera, ale byla jsem u babičky s dědou pochlubit se vysvědčením ( žádný pětky, ani čtyřky, na druhák a celý rok bez učení jsem spokojená) a poté jsem byla naprosto sama doma, pokud nepočítám všudypřítomná zvířata, a to mám vždycky alonehardparty.
Ale proč vůbec tenhle článek píši? Jako myslím každý jsem si naplánovala spousty věcí, které chci o prázdninách udělat. Rovnou jsem zrušila cíl: "Nespat přes den," protože jsem za prvé spala až do oběda a za druhé jsem si šla lehnout i po obědě. Jojo, dospávám celý školní rok, kdy jsem nucena vstávat v 6:00.(!!!)

Každopádně, asi hlavní cíl těchto prázdnin (a těch minulých a předminulých) je ZHUBNOUT! Dieta, přísná dieta, mi zatím vychází, tedy odteď, odpoledne jsem si dala kapučínovou zmrzlinu prokládanou čokoládu a to nemluvím o včerejšku, kdy jsem začátek prázdnin a úspěšné dokončení druhého ročníku projedla čokoládami, dortíky a buchtami a guláškem. Takže mám utrum, chtěla jsem hubnout zdravě, ale to mi nikdy nevyšlo, takže jím třikrát denně, nejvíc zeleninu, nic tučnýho, nic mastnýho a především žádný sladkosti (!!!), při každým soustu sladkostí se mi vybavuje hyperglykémie, tfuj. A tu drastickou dietu držím, v pět poslední večeře v podobě dvou suchárků namazaných pomázánkou a bílá paprika. Nedostatek energie, který se začal projevovat, zapíjím šťávou z citrónů s kapkou cukru, abych neměla šok nebo něco podobně hnusně znějícího. Já vím, dietoložky by ze mě měly radost (gach, sarkasm.)

Dále chci o prázdninách zvýšit práci na blogu, víc článků a především více fotek. Poslední dobou jsem měla tolik jiných povinností (a taky jsem půlku dne prospala), že blog zel prázdnotou, jak oslava Forever Aloneyho. Cítím s ním. Takže více článků, více fotek a nový desing, tenhle už mě opět nudí, nezdá se mi dost Zombiekovský.
Další věc, kterou chci udělat a kterou zatím plním bravurně je začít číst knížky. Poslední dobou se většina mého času točila okolo focení a internetu všeobecně...no, a nějak jsem zapomněla na mou lásku ke knihám. S čímž také souvisí přečíst si knížky o focení. Zatím jsem fotila, tak jak se mi líbilo, ale chci tomu dát "šmrnc", ale samozřejmě si stále zachovat Zombiekovský styl focení, tedy ten můj indiviuální.
No, to je asi všechno, přeju vám, abyste si prázdniny náležitě užili a nic si nezlomili a přežili to ve zdraví.
Co jste dostali na vysvědčení?
Budete mít brigádu nebo si spíš hodíte nožky nahoru?

0.3

25. června 2013 v 22:03 | Viv Zombie |  Quotes
Nepiju, ale když se napiju, tak to musí být vodka. <3

Lana ♪

22. června 2013 v 22:46 | Viv Zombie |  Hudba
V nejbližší době můžete čekat spousty článků týkající se tété bohyně. Ano, pozemšťanky se mi nelíbí, proto se musím obracet k bohyním. Lana Del Rey. A stále si říkám, jaktože jsem Lanu dřív neposlouchala? Nechci říct úplně neposlouchala, jediná písnička, kterou jsem od ní poslouchala byla Blue Jeans, na kterou jsem narazila při Klaroline videu.:-D Klaroliner se nezapře.
Před nedávnou dobou jsem si poslechla Born to die a OMG - tohle album vystihuje můj život.
Co u Lany oceňuji asi nejvíc je její krásný pesimistický pohled na svět, nepatří mezi ty nejvíc šťastný a komerční dětičky. Už jsem se zmínila o jejím hlasu? Proboha, že tohle se narodilo na zemi? Nevěřím! A propos, před nedávnem nám oslavila krásných 27, jak napsala kamarádka na fb, aby nám z toho neumřela.:-D

"He loves me with every beat of his cocaine heart." - Off to the racesNina Dobrev 0.1

22. června 2013 v 22:34 | Viv Zombie |  Designy
Znáte to, nudný večer a vy se šíleně nudíte. A přesně takhle vznikl tenhle desing, stydím se, když používám slovo desing, ale co už, s tímhle cílem jsem to vyráběla.:D Kdybyste někdo chtěl, o čemž pochybuji, tak napište.

rozměry: 1000x700
doba výroby: max. 30.minut
s kým? Nina Dobrev

Článek 0.1

22. června 2013 v 15:58 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Zdravím,

Léto <3

19. června 2013 v 18:20 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Co k tomu říct? Konečně jsme zahodili svetry a šály vyměnily za sluneční brýle.:)


0.2

17. června 2013 v 20:13 | Viv Zombie |  Quotes
Ti inteligentnější pochopí, ti hloupí budou kecat.

Azalea.

14. června 2013 v 23:36 | Viv Zombie |  Flora
Přednastavený článek.


Alone.

12. června 2013 v 23:34 | Viv Zombie |  Fauna
Přednastavený článek.