Květen 2013

Love to death - prolog

28. května 2013 v 22:39 | Viv Zombie
Berte to s rezervou, píši to v půl jedenácté večer, takže mi mozek nedává dostatečná slovní spojení.:)) Doufám, že se vám tento kousíček bude líbit, kdyby ano - napište, no a kdyby ne - tak napište i tak.

"Sakra," zakleju nahlas a snažím se osvobodit nohu uvězněnou v síti. V deset hodin večer na fotbalovém hřišti, zněl nepodepsaný vzkaz, který mi dnes ležel na dně školní skřínky.
"Nemám jít s tebou?" zeptala se mě má nejlepší kamarádka ustaraně, když jsem ten vzkaz přečetla. Aniž bych dál pátrala po tom, kdo to napsal jsem ho odhodila do nejbližšího odpadkového koše. No, ale jsem tu. První mě napadl Erik, můj bývalý přítel a mou teorii mi potvrdil i fakt, že zrovna v tuhle dobu končí trénink a měl by tu být. Jak teď lituji, že jsem Marii odsekla, že tam ani nepůjdu a pak sem hloupě nakráčela v minisukýnce a botičkách na podpatku.
Něco zašustilo nedaleko křoví, srdce mi začalo bušit rychleji a já začala propadat panice. Co když to nebyl Erik? Co když trénink zrušili a nikdo tu nepůjde až z křoví vyleze násilník a bude mi chtít něco udělat? Hlavou mi začaly vířit myšlenky děsivého charakteru, ani jsem rodičům neřekla, kam jdu. Čím víc jsem propadala panice, tím víc jsem cukala se sítí a tím víc s misíť utahovala okol kotníku místo, aby se uvolnila. A pak to přišlo, ta slova, která v běžném životě slýcháte, tak často, že vám po čase příjdou prostě zbytečná. Ulevilo se mi.
"Ahoj Liso," řekl hlas a vystoupil ze stínu stromu...

Random photo 1

21. května 2013 v 22:21 | Viv Zombie
Kdo uhádne, co to je - má u mě čokošku. A pozor, se sklem to nemá nic společnýho.:D

I see U!

21. května 2013 v 12:59 | Viv Zombie
Jsem narcis a líbí se mi moje oči...Tak a teď to všichni víte.

Flies!

20. května 2013 v 20:06 | Viv Zombie |  Fauna
Jop, všichni si z vesela fotí motýly a čmeláky a berušky, jenom já jsem ani jednu tuhle potvoru nepotkala, tak si musím postačit s mouchama. Ach jo.:/

Feel free!

18. května 2013 v 12:33 | Viv Zombie |  Fauna
Babči a dědy sexy kočka! Milinka, krásná, 13letá slečna.:)

Depresivní příspěvek I.

15. května 2013 v 20:08 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Ehm, kde začít ... Měla jsem šílenou potřebu dnes napsat článek s tématem, které mě naprosto nečekaně zaskočilo. Na úvod musím upozornit, že to, co bude psáno dole, JE můj osobní názor, takže si prosím nechte nenávistné komentáře na účet politiků, budu blokovat, děkuji. Musím vás varovat, že to, co si přečtete vám může znechutit večeři, takže pokud jste ještě nejedli, udělejte to hned teď.
Nebudu to prodlužovat, byli jste varování, navštivme přihrádku s názvem "Týrání zvířat".
Co si pod tímto pojmem vlastně představíte?
S největší pravděpodobností to bude chudinka pes nebo chudinka kočička, naprosto podvyživený/á a zbitý/á do krve, a představíte si to přesně tak, jak nám to společnost servíruje, protože je to trend. Mazlíčci se přece netýrají.
Ale co ta ostatní zvířata?
Velbloudi, kterým se nařízne tepna a pomalu se nechají vykrvácet, krávy dovezené na jatka a naprosto nechutným, odporným způsobem zabita (plna strachu), co prasata zaživa dávána na háky, aby zemřeli vykrvácením, co slepice, utlačené v malých bednách, které za celý život udělají maximálně čtyři kroky?
To už není týrání?
Jistě, můžete namítnout, že je to pro maso, koloběh přírody. Ale není. Koloběh přírody by to byl, kdybychom zabíjeli, když máme hlad.
Ale proč máme v mrazícím bodu naskládané tři mrtvé králíky, které s největší pravděpodobností ani celé nesníme?
Proč máme na trhu tolik salámu a pochoutek z masa, i když to k životu prostě nepotřebujeme?
Proč je salám z koně špatný a ten samý salám z vepřového masa je ten dobrý a humánní?
Vaše námitka zde může být: Ale vždyť pes nebo kočka je mazlíček, kůň je tažné zvíře a kráva se jí odjakživa! Neberte mě špatně, maso jím, vím, že maso prostě potřebuji a vím, že kdyby lidé přestali jíst maso, tak se zhroutí celý ekosystém.
Ale proč nemáme pouze to, co potřebujeme?
Proč má někdo ve skříni třicet kožichů z norka, na kterých se pouze ukládá prach, a který s největší pravděpodobností daná osoba oblékne pouze jednou?
Zvířata se zabíjet musí, o tom žádná, ale proč u obrázku, kde se jí pes všichni brečí a jí přitom hamburger z vepřového a není jim špatně?
Proč?
Protože člověk si prostě zvykl žít v přepychu, a týká se to všech vrstev. Zabití podřadného nám není cizí, radši oni než my.
Proč je mezi zvířaty tolik ohrožených druhů, ale člověk je naopak přemožený?
Proč vyhání krokodýla z jeho území, ale proč nás někdo nevyžene z oblastí, které patří zvířatům?
Proč zabíjíme potkany, protože jsou přemnožení, ale vražda člověka se trestá?
A závěr? Nechovejme se jako lidi, chovejme se jako zvířata, ono by nám na tom světě možná bylo líp.

Foceno tabletem I.

5. května 2013 v 20:14 | Viv Zombie |  Fauna
Aby to tu nepomřelo, protože to tu pomírá, tak sem aspoň přidám fotešššky našeho trhače z dneška.
PS: Omluvte kvalitu, zapomenutý foťák a focení s tabletem dělá své.
PPS: Sexy, že!!!

Hello bitch.

1. května 2013 v 14:59 | Viv Zombie |  Fauna