Duben 2013

Muscari Mill

20. dubna 2013 v 20:09 | Viv Zombie |  Flora
Už asi týden měsíc píšu recenzi na Ženu v Černém, fak dat. Něco ze čtvrtečního focení.Květy.

18. dubna 2013 v 20:54 | Viv Zombie |  Flora
Dneska nebudu nic psát, nechce se mi. Jsem líná a unavená, musím se učit dějepis, nesnáším školu.
Nevěděla jsem, jestli zařadit do rubriky Téma týdne nebo Galerie, nakonec to dávám do Galerie, přeci jenom je to fotka.Konečně mám, co fotit.

Skyfall.

16. dubna 2013 v 20:34 | Viv Zombie |  Others
"Let the sky fall....When it crumbles....We will stand tall....Face it all together."Gentleman.

14. dubna 2013 v 15:18 | Viv Zombie |  Hudba dne
Krátký, nicneříkající článek.:D Jestli znáte PSYho ( myslím, že Gangnam style zná každý), tak budete vědět o čem mluvím.:D Ačkoliv si každý myslel, a to mylně vzhledem k tomu, že PSY je na hudební scéně už několik, pouze o něm nevěděl zbytek světa..no, že vydá jeden hit a skončí, tak se pekelně mýlil. PSY nezamrznul na místě a vydal další mozek vymývající song, Gentleman.

Setkala jsem se už se spousty názoru, že je PSY shi.tka a první místo s nejvíce shlédnutími si zaslouží Bieber s Baby, a bla, a bla. Někteří mi dokonce tvrdili, že Gangnam style není o ničem a že Baby o něčem je. A tady musím použít své oblíbené slovo, omyl, Gangnam style o něčem je, ale vzhledem k tomu, že není zpíván v angličtině, tak si většina lidí myslí, že je nazpíváno v nějaké neexistující řeči.:D Musím se smát. Já osobně mám PSYe ráda, líbí se mi jeho styl hudby, líbí se mi to, že paroduje, no snad všechno.:D Nezapomeňte mi sem někdo napsat, že nerozumím hudbě, konec konců je moje věc, co poslouchám, že? Navíc jsem ráda, že se konečně proslavil po celém světě i někdo jiný, člověk, který není z Ameriky nebo VB.xD

Hehe, a pak mi někdo zkuste tvrdit, že ho lidi nemají rádi.:D
Jinak, nechci, aby to vypadalo, že mám něco pro Bieberovi, pouze mě dostávali řeči (od Belieberek) typu: "PSA si posýlajý akort ze srandy" nebo "Justíínek je lepší pes patří do klece".:D Myslím, že obrázek, počet shlédnutí a rovnováha mezi dislajky a lajky mluví za vše.:) Justina Biebera si posílali ze srandy, PSYe si lidi pouští, protože se jim to líbí.:)Nedočkavost.

8. dubna 2013 v 22:41 | Viv Zombie |  Téma týdne
Jsem člověkus nedočkavus. Všechno chci mít perfektní a zároveň chci všechno mít hned a moc pro to nedělat. A myslím, že takhle to má každý. Každej z nás aspoň jednou, ale tomu nevěřím, že pouze jednou, ten okamžik, když na něco čekáte a ono to furt nepřichází a nepřichází a zíráte při tom na hodiny a zdá se vám, že se ručička nepohnula ani o píď a že minuta trvá několik světelných let.
Já osobně na svou nedočkavost doplácím, minule jsem psala článek o talentu a zmiňovala jsem tam talent, co se týče psaní.A probíhá to asi takhle: v mysli se mi zrodí článek, příběh, povídka, prostě cokoliv, co má něco společného se psaním a já to chci sepsat. Jenže v mé hlavě jsem už u konce a místo, abych začala psát začátek (začala začátek, Vívo, dneska ti ta čeština fachčí dobře no), tak si pro jistotu ani nezapnu word, protože bych se sežrala nedočkavostí než bych to sepsala a popřípadě zveřejnila. Takže díky nedočkavosti nikdy nezažiji pocit dobře napsaného článku nebo knihy, díky genetiko!
Mimochodem, když píšu tenhle článek, tak se mi v levé hemisféře honí, co píšu do článku a v druhé přemýšlím nad tím, že se zítra konečně dozvím známku z matematiky.(Pche, mozek.) Psali jsme v pátek a ačkoliv si většina z mé třídy přeje, aby přilítl meteorit a všechny písemky sežehl, tak já se nedočkavostí nemůžu dočkat (už zase si to udělala, Viv!) až budu mít tu písemku v ruce a uvidím, co za známku mám.
Uhm...a abych to uzavřela, nemůžu se dočkat tématu týdne, který by se mi líbil, neříkám, že "Nedočkavost" není dobré téma týdne, ale pro fotografa ano, leda, že bych přidala pár máznutých fotek ptáků, které jsem nedobře zaostřila, protože jsem byla nedočkavá. Scary.
Jo, to by asi všichni měli radost, že?
Na konec seznam věcí, na které jsem si vzpomněla a kterých se nemůžu dočkat.:D
~ Známky z matematiky.
~ Zítřejšího testu z chemie, chci to mí za sebou, co nejdřív.
~ Až zítra vstanu a udělám si rybízový čaj.:3
~ Až si ke mně ve 23:59 přijde lehnout má kočka a jak o 15.minut později odejde dělat brajgl.
~ Až si budu o prázdninách dělat řidičák.
~ Až ty prázdniny vůbec budou.
~ Vzhledem k tomu, že prázdniny jsou fakt daleko, tak se těším aspoň na pátek.
~ Až v pátek příjdou fotky, ne, že bych se chtěla koukat na svůj (nebo na ostatní) xichty, ale mám v pokoji bílou stěnu a kazí mi to estetický a uspořádaný dojem.
~ Na zítřejší oběd v jídelně, nevím, co máme, ale dneska jsem říkala, že se nemůžu dočkat.
~ Až budu mít za sebou maturitu.
~ A až budu mít za sebou i vejšku.
~ Až se konečně dozvím, co je po smrti.

Povídky - rozcestník

8. dubna 2013 v 18:59 | Viv Zombie |  Povídky


0.1

7. dubna 2013 v 18:25 | Viv Zombie |  Quotes

Hledám talent...wooho.

6. dubna 2013 v 11:08 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Krátký, oznamovací článek, který se týká pouze . Nuda.
Poslední dobou má šíleně depresivní nálady. Ale jsou to deprese, no spíš "deprese" ne deprese.-.-
Čím dýl žiju, tak tím víc si uvědomuju, že jsem si ještě nenašla talent.Buuh.
Koukám kolem sebe a každej je na něco talentovanej, jenom já prostě ten svůj talent nemůžu najít.
Včera jsem zkoušela kamarádce nakreslit Finna Hudsona...tužku číslo dvě už nikdy nepoužiji.
Takže kreslení asi mým talentem nebude, gah. A to mě hrozně sžírá, protože celá moje rodina kreslit umí, moje matka svedla nakreslit mě a mou sestru tužkou na oči! Pamatuju se, že otec mi jednou koupil pravdicky pravou sadu s malířskými potřebami, to dřevěný prkýnko mám ještě teď, když jsem měla výtvarku, tak mi ho všichni záviděli, heč.Jenže ani sada na malování mi nepomohla v tom, abych malovat uměla. Takže malování házím do šuplíku s "věcmi, které mi prostě nejdou."
Což mě přivádí k faktu, že jsem včera zkoušela tancovat, spala u nás kamarádka, a když u nás někdo spí, tak mám šílenou chuť tancovat, why? No a tanec taky není mou silnou stránkou, chudák kočka se bude vzpamatovávat s přišlápnutého ocasu asi dost dlouho a kamarádka asi horší tanečnici neviděla, chudítko.Takže na tanec talentovaná taky nejsu.
Znáte takový ty programy, kde máte zpívat, že jo? No, jasně, karaoke se to jmenuje. Já ty programy taky znám. Pokus o to být zpěvačkou taky nevyšel. Ani Barbru Streisand a Duck Sauce nezazpívám dobře, gosh. Hate it.
Můj blog je zaměřený na fotky, ale když si tak někdy sednu k počítači a na ty fotky se po nějaké době podívám, tak si uvědomím, že nejsem talentovaná ani na to focení. Jo, fotit mě baví, ale to, že mě to baví neznamená, že na to mám talent. Kamarádka ze třídy taky fotí, závidím její překrásné fotky, gosh!
Psaní. A to mi taky nejde. Jsem líná a když něco začnu psát, tak ve wordu jsem na třetí stránce a ve své hlavě už na konci a nechce se mi to dopisovat, protože sama už vím, jak můj vlastní příběh dopadne. Nečekané. Navíc v neposlední řadě se k mé lenosti začala přidávat rozepře s češtinou, kdy mi z hlavy vypadávají věci ze základky. (Takže pokud někde v tomhle článku najdete chybu, tak víte, čí je to chyba...moje ne.) Heh, dělali jsme si maturitu z češtiny. 74,5% jsem měla ze 100%. A od 75% byla dvojka, prej bych měla 2/3. Nesnáším poloviční známky.A to je fajn, když si vezmu v úvahu, že jsem ve druháku.

Takže tenhle článek prakticky o ničem říká, že buď jsem prostě netalentovaná nebo svůj talent ještě hledám. Mé realistické já věří tomu prvnímu, protože už mě nenapadá v čem bych mohla být talentovaná. A mé fantazírující já, které má ještě pořád červené vlasy a místo sezení u počítače věří tomu, že se jednoho dne probudím a budu geniálně talentovaná. Heh, heh. Nesnáším svou optimistickou stránku.
A na co máte talent vy?

Great tit. and Blue tit.

5. dubna 2013 v 15:38 | Viv Zombie |  Fauna
Bojová otázka pro vás: která je sýkora modřinka a která sýkora koňadra?


Felis silvestris f. catus

3. dubna 2013 v 14:38 | Viv Zombie |  Fauna
Tak se ozývám po dlouhé době.