Výstřednost.

26. března 2013 v 21:04 | Viv Zombie |  Téma týdne


A propo, to, že jste výstřední neznamená, že jste originální...
V prvné řadě se musím přiznat, že jsem zprvu vůbec nevěděla, co mám napsat. Když se řekne extravagance, tak se ve mně smísí několik pocitů. 50% pocitů kladných, 50% pocitých negativních. A pak, když jsem dělala úvodku k tomuto článku, tak jsem si uvědomila, že já si nevšímám těch pozitivních výstředností, ale spíše těch výstředností špatných, ale když o nich přemýšlím, tak myslím převážně na ty dobré (protože na ú. je Anna Tsuchiya a Lady Gaga a tyhle dvě prostě miluji:)), takže jsem se pořádně, ale pořádně zamyslela nad tím, co mně příjde vážně výstřední, aby to odpovídalo nějakým pomyslným měřítkům. (Doufám, že jste mě pochopili, protože někdy nechápu ani sama sebe.:D)
Vdnešní době už výstřednost sama o sobě. Dnešní módu doopravdy nechápu. Vysvětlete mi někdo, co je hezkého na průhledných legínách? Okey, když na to má holka postavu, ale když si to navlékne 150tunová slečna? Godzila v elasťácích. Mimochodem, to, že si v normálním životě všímám pouze těch negativních výstředností jsem zjistila včera, když jsme s matkou koukali na TV a byla tam hrozně složitá kauza a jediné, co si pamatuji je, že ta páánííí obhájkyně měla na svůj věk a postavení dost ohavný klobouk.
Když jsem prvně viděla Lady Gagu, tak jsem si chtěla nalít do uší H2O2, ale uvědomila jsem si, že její oblečení je její vyjádření.Je sice extravagantní, ale myslím, že v jejím případě je to pouze dobře a taky to dobře působí. To jaká je, nejedná se pouze o marketingový tah. Jedná se o ní, její písničky, jsou zakomolené tak, aby v nich byl skrytý význam. A to se mi líbí.

Tak teď vážně, pochopili jste z toho článku něco? Jestli ne, tak vám to řeknu ve zkratce, výstřednost beru, jak u koho a jak u čeho. Výstřednost mi nevadí, protože sama výstřední jsem, především chováním, jak mi s radostí říká mé okolí.
Pokud se vám ten článek zdá zkrácený a roztěkaný, tak se nedivte.:D Dávat si kafe v devět hodin večer není zrovna supiš.:D
Napíšu ještě jeden článek na téma "Výstřednost", ale tentokrát se bude týkat pouze mně.:) Těšte se(to tak!):D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 27. března 2013 v 9:58 | Reagovat

Pravda, výstrednosť nie vždy znamená originalitu :D Niekedy je skôr až prehnaná a vtedy to pôsobí skôr gýčovo :D

2 m-ruselova m-ruselova | E-mail | Web | 27. března 2013 v 20:02 | Reagovat

pravda, pravda, napsalas to tak, že se nad tím musí každý zamyslet a dát ti za pravdu :))
Jo a jinak, jen jsem ti jen chtěla říct, že jsem zrušila pozastavení blogu :))
m-ruselova

3 Ali Ali | Web | 28. března 2013 v 13:43 | Reagovat

Pokud někdo ví, co začít se svou výstředností, tak má můj respekt. Je vážně hrozně tenká linie mezi tím, co je originální a co už pomaly gýčové. Na druhé straně, taky je to hrozně relativní záležitost. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama