11.3 s Annou.

11. března 2013 v 13:06 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Hehe...pro někoho je dnešek obyčejným dnem, já mezi takové lidi nepatřím, dnešek je pro mě oslavou, oslavou narozeniny jedné krásné a talentované zpěvačky. Anna Tsuchiya.

Před rokem jsem ještě na bývalém blogu psala článek, jak jsem se vlastně k Anně dostala, tak vám ho sem repnu.
Bylo mi asi 12, když jsem prvně viděla Nanu. Ten seriál se mi hrozně zalíbil a co víc, ta písnička na začátku. Vždycky jsem byla potěšena, když jsem ji slyšela. "I need your love..." Vždycky jsem se těšila na pátek, až ten seriál a tu písničku uslyším. Poté mé nadšení opadlo. Nesledovala jsem Nanu, nevyhledávala tu písničku. Vlastně jsem ani nevěděla, jak se jmenuje nebo kdo ji zpívá. Asi o rok později jsem si Nanu opět pustila. Začala si vyhledávat informace. A našla jsem to, Anna Tsuchiya - Rose. Stáhnula jsem si první album od Anny, většina písniček se mi nelíbila. Pak jsem si celé album poslechla znovu a nemohla uvěřit svým uším. Bylo to překrásné, taková krásná barva hlasu, takové krásné texty. Musela jsem vyhledávat každou informaci, stáhnout každé album, každé video shlédnout, vidět všechny ty obrázky. Anna Tsuchiya. Její hudba, ona mi změnila život. Znám její texty, v originále, v češtině. Znám její životopis, dychtím po každé informaci, po každém obrázku. Miluji jí. Má krásné texty, dokonalý hudební doprovod, nezpívá na playback a stále má svou duši. Je krásná, ať už jako matka, obyčejná žena, nebo jako modelka či herečka. A proto ji mám tak moc ráda, protože ona ví o čem je život... Anna Tsuchiya.
A teď?
Annu poslouchám pořád, ale už mě opustilo to fanynkovské bláznění, tím ovšem nevyvracím variantu, že si o ní přestávám vyhledávat informace, na facebooku mám stovky stránek o Anně a v oblíbených položkách mám Annu taky pořád. Ale...
...Anna se změnila, už to nejsou ty procítěné písně, které mě dříve tak uchvátili. Vlastně se mi zdá poslední dobou no..hrozně komerční.Ale musím říct, že i já jsem se změnila. Annu mám ráda pořád a asi jí ráda pořád budu mít, protože to byla ona, kdo udělala mezník mezi mým dosavadním životem a mým nynějším a lepším životem ( heh, ;D).
Takže, všechno nejlepší, Anno k dnešním 29 letem.:)

PS: Obrázky jsou dělané mnou a taky tomu odpovídá kvalita.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 13. března 2013 v 12:45 | Reagovat

Musím sa priznať, že speváčku nepoznám, ale vyzerá fajn :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama