Březen 2013

Výstřednost.

26. března 2013 v 21:04 | Viv Zombie |  Téma týdne

Nebe ... opět

24. března 2013 v 13:27 | Viv Zombie |  Others
Ehm, vysvětlete mi někdo, co mám s tím věčným focením nebe? :D

Morbidní.

21. března 2013 v 21:55 | Viv Zombie |  Others
starší fotka, ale nikdy nezveřejněná. Premiéra! Aneb nezapomínejme na ty, kteří za naši zem bojovali a blah, blah, blah.

18.března 2o13

18. března 2013 v 21:49 | Viv Zombie
...aneb ano, stále žiji. Bohužel, vzhledem k počasí, kdy je všude sníh a tento blog je zaměřen na fotky, tak toho ani není moc, co fotit. Leda bych to tu zaspamovala Charlottou...a to se mi taky moc nechce.
VAROVÁNÍ: následující článek by neměl číst vlastně NIKDO!

Dneska jsme byli se třídou na pitvě.A uuh, už asi nikdy nesním maso. Navíc, když jsem tam tak stála a koukala na to, jak patolog krájí vnitřnosti, zaplavila mě taková vlna stísněnosti. Že vlastěn všichni umřem a pak budeme někde hnít v zemi nebo bude náš smrdoucí popel v urně. A ten pocit mám pořád, třeba ten člověk, který ležel na tom stole měl plány do budoucna, třeba by zítra oslavil 61 let, třeby ještě jednou šel do krámu a koupil si tam tyčinku Mars.Nic netrvá věčně a život obzvlášť ne a i když sama sebe přesvědčuji, že se smrti nebojím a že to bude osvobození, tak si sprostě nalhávám. Bojím se. A to příliš. Až se jednou probudím a nebude tady moje mamka nebo babička nebo kdokoliv, koho mám ráda.

A vážně se bojím, i když vím, že prostě nemůžeme žít věčně, ale proč se s tím nedokážeme smířit? Věci odchází a přichází, nad ztrátou oblíbeného trička taky nepláčete celý život, ale když vám umře někdo blízký, tak si na něho prostě vzpomenete. Bojím se. A chci před tím vším utéct, hodně daleko.

Ale teď k samotné pitvě, nebudu vás zavádět do detailů, bylo by to na dlouho a já už nechci vzpomínat na to, že mozek se krájí jako korpus. Ble. Samotná pitva mi tak hrozná nepřišla, tedy, do doby než jsem té osobě neviděla do obličeje. Ale už nechci psát o pomíjivosti života a toho, že jsem neskutečný srab. Chci psát o té veselé části.

Ať si lidi myslí o patologovi cokoliv, tak si ho většinou představi jako kata. Člověka odrtženého od společnosti, který neustále smutní a ve volném čase nosí samé černé oblečení. Omyl! S patologem si užijete víc srandy než s HIMYM. A to bez legrace. Další dobrá zpráva je, že nikdo neomdlel, sice většina slabých povah byla hrozně bledá, ale nikdo se nepozvracel, což je asi úspěch. Nechci naši třídu označit za nekrofily nebo něco podobně odporně znějícího, ale užívali jsme si to, teda v tom morálním slova smyslu, protože mi řekněte, komu se naskytne příležitost vidět to, co máte uvnitř v realitě? Heč!

No a to je všechno, článek o prázdninách, tedy o prožití prázdnin tu nebude, protože...jsem byla nemocná a nechci tu psát článek o tom, že jsem si dělala čaj a ležela v posteli. Což mi připomíná, že se ještě pokusím přidat pár fotek z našeho výletu k vesničce u Železného Brodu. A vážně pár fotek, protože Slunce zapadlo asi v pět, takže se toho fotit už ani moc nedalo.

Jestli jste někdo došel až sem, tak gratuluji. Musela jsem se vypsat, když si někam něco napíšu, tak už se necejtím, tak divně.

Takže ahoj!

PS: Příštích pár dní hodlám neprojít kolem parte a nekrologů a všeho tohohle, myslím, že pochopíte proč.


11.3 s Annou.

11. března 2013 v 13:06 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Hehe...pro někoho je dnešek obyčejným dnem, já mezi takové lidi nepatřím, dnešek je pro mě oslavou, oslavou narozeniny jedné krásné a talentované zpěvačky. Anna Tsuchiya.

Horký šálek.

4. března 2013 v 20:04 | Viv Zombie |  Others
Když jsem si ráno myslela, že mi vesta bude stačit, tak jsem se šeredně spletla.A bohužel jsem tu stejnou chybu udělala i dnes odpoledne v domnění, že svetr a triko s dlouhým rukávem bude stačit, nene, i když poslední zbytky sněhu opádají a mění se v louže, tak o sobě zima pořád dává znát, ono není se čemu divit, ale já chci teplo!:'( No, každopádně vám tu přináším pár fotek z dneška, sice mi ruka málem přimrzla k foťáku...
Ano, to je fakticky můj xicht.xD Dávám to radši hodně zmenšeně, abyste neměli epileptický záchvat nebo něco podobného.xD
Horký šálek kafíčka.:3

Ian Somerhalder/Puls

3. března 2013 v 18:43 | Viv Zombie
Dnes jsem dokoukala Puls s Ian Somerhalderem a Kristen Bell, jedni z mých oblíbených herců a musím vám říct, wau, dneska neusnu, jsem strašpytel a říkala jsem si, že když jsem se sama zvládla koukat na Zlověstné ticho, tak právě Puls pro mě bude slabý kafíčko, omyl, bylo to stokrát horší, ale vynahradí vám to pohled na Iana.(;3) Udělala jsem si pár screenů, takže vás zároveň chci poprosit, jestli by jste nedali [lajk] na mojí spoluadminovkou stránku sem. Moc by nám to s holkama udělalo radost.:3 Nebudu se vykecávat, obrázky najdete v celém článku...

Nebe.

3. března 2013 v 18:34 | Viv Zombie |  Others
Jedna z mých úplně prvních fotek Kodakem.

Love to death - úvod

2. března 2013 v 21:16 | Viv Zombie |  Love to death

Lisa je devatenáctiletá dívka, která právě dokončila gymnázium, přihlášky na výšku má podané a tak jí nezbývá nic víc než si pořádně užívat prázdnin. Všechno je v naprostém pořádku, dokud nezajde do klubu, kde potká kluka z ulice, Mikea a okamžitě se do něho zamiluje. Její bývalý přítel nese rozchod těžce, udělá zoufalý čin, který bude Lisu doprovázet celý její život nebo mám snad říct celý zbytek jejího života?