Party or relax?

15. února 2013 v 21:56 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Je tu pátek. I to slovo zní prostě...no...božsky.
Když se ráno probudíte a uvědomíte si, že dnes večer si můžete dělat, co chcete bez toho, aby jste kouknuli na učení nebo hlídali čas, aby jste ráno vstali brzo.
Když odpoledne jdete domů ze školy a víte, že si můžete zalézt do pelechu a nic neřešit.pátky miluji právě z toho důvodu, že zalezu, pustím si film nebo seriál, vezmu si čokoládu (dneska ne, držím dietu >.<) a jsem v klidu. Ale třeba má nejlepší kámoška miluji párty, neříkám, že si ráda někde nezatančím, ale kdybych si měla vybrat, tak asi budu sedět na zadku než abych šla někam do společnosti, mezi lidi, v pátku mám lidí vždycky plné zuby, takže jediný, kdo mě může otravovat jsou lidi na fejsbůku.
Co vy? Jste spíš party typ nebo relax typ?
Sice hodně odbíhám od tématu, ale...Taky máte někdy dny, kdy se prostě probudíte, máte dobrou náladu a jste tak uvolnění? Já takový den měla dneska. Brzké vstávání, bílá čokoláda po ránu, probírání věcí ve škole, co se tam dělo, když jsem tam dva dny nebyla (nic-a stejnak by mi nic neřekli, kdyby se tam něco dělo) a pak jsem přišla domů a dokonce si uklidila pokoj!
Dobře, to bylo trochu mimo mísu, ale musela jsem se někomu vypsat.Uff.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama