Únor 2013

Random humor.I

28. února 2013 v 16:47 | Viv Zombie |  Others
Poslední dobou se prostě fotit nedá, venku se mi to nelíbí a nebudu běhat a fotit, abych jo něco měla, i když se mi to nelíbí.:D Bleh, na to mě neužijou. Tak sem aspoň přidám pár obrázků, které jsem vyrobila.:D Snad se možná zasmějete, vzhledem k tomu, že mě rozesměje úplně všechno, tak v tom nehledejte ani žádnou pointu.:D
- Dobře, tohle není nejvtipnější, ale.:D


- Ten je můj oblíbený.:D


Problémy 21.století

24. února 2013 v 13:08 | Viv Zombie |  Téma týdne
Hloupost - lidé myslící si, že vzhled řeší všechno a že člověk s IQ 120 je něco míň než člověk s IQ 90.
Závist - je hubená, je nafoukaná, je hezká, je nafoukaná.
Respekt - chybí nám. Nemáme respekt k nikomu a k ničemu.
Namyšlenost - někdo, kdo nemá právo být namyšlený, namyšlený je.
Hudba - nerespektujeme to, co poslouchají ostatní. Neposlouchá 1D = je to kráva. Poslouchá 1D = je to kráva. Rammstein je shitka a podobné.
Diskriminace - ze strany Romů, všichni víme o čem mluvíme.
Nespravedlnost - ti, co pracují nemají nic, to, co nic nedělají mají všechno.

Freedom

23. února 2013 v 22:03 | Viv Zombie |  Others
1.pokus

2.pokus


Pořád se nemůžu rozhodnout, která vypadá lépe...

Sobota - makro

20. února 2013 v 18:49 | Viv Zombie |  Fauna


Budoucnost?

16. února 2013 v 12:46 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Tak hele, nikdy bych se nepovažovala za věstkyni nebo proroka nebo něco stejně pitomýho. Ale...Prostě se mi někdy zdají sny, které se pak stanou realitou, mají sice jinou podobu, ale prostě se to nakonec stane. Můj mozek si se mnou hraje (a nemyslím tím jen hru na schovávanou..pff.) A není to deja vu.
Zrovna při dnešním snu jsem měla strach, sice se skrýval za rouškou dobra. A byl barevný! Někde jsem četla, že sny mají být černobílé a tak do 14let ty sny černobílé doopravdy byly.Jako kdybych žila ve světě, kde se barvy smíchaly pouze do tří barev(šedá, černá, bílá.)Ale nejvíc mě na tom vyděsila ta autentičnost, chci říct, ještě ráno jsem se probudila s pocitem, že vyhlédnu z okna a bude tam to, co se mi zdálo.
V krátkosti. Každé ráno chodím to stejnou cestou do školy, sice mi bylo divné, proč nepotkávám žádné lidi, ale bylo to tak, prostě jsem šla dál. Cestou do školy chodím dlouhou chodbou v nemocnici, jednak je to kratší a jednak je tam skvělá bílá čokoláda. Jenže teď jsem se pro čokoládu nezastavila, automat tam nebyl, nebylo tam nic -já vím, může to znít hloupě, ale když denně kráčíte ve vyjetých kolejích, tak vám příjde divné všechno, slečny u recepce neměly počítače, ale zapisovací, starodávné karty, až teď jsem si všimla, že vlastně kráčím v šeru, i přesto, že nemocnice je 24.hodin osvětlená umělým světlem. Že by vypadnul proud? Ale co generátor, ten snad musí fungovat vždycky, ne? Prošla jsem dveřmi, která odděluje recepci od zbytku chodby a pak jsem je spatřila, byli oblečení jako v den, kdy jsem je viděla naposledy, babička na sobě měla květovanou zástěru, věčně sešívanou od neustálého používání a děda na sobě měl starou čepici a zelený kabát. Seděli tam mlčky vedle sebe, i přesto, že babička patří mezi nejukecanější lidi na světě. A co bylo nejdivnější, děda v, obvazem ovázané, ruce držel našeho psa Dastina, který umřel před více než pěti lety. Přišla jsem k nim a něco jsem jim říkala a oni něco říkali mně, bylo to jako v němém filmu, v němém hororu, protože takovou prázdnotu jako teď jsem necítila nikdy předtím, ten pocit bezmoci. Aniž by mi něco řekli, tak jsem věděla, že musím něco udělat, ještě v tuhle chvíli jsem nevěděla co, ale věděla jsem, že je to hodně důležité. Vyšla jsem ven do šera a spatřila to, auta na střeše, lampy zničené od výbuchu, v hlavě jsem slyšela hlas, že už jsem nakažená, protože to, co padá je radioaktivní odpad. Svět se změnil, svět se zničil. A v tu chvíli ten sen skončil a já tupě viděla tmu a tu prádznotu.

Teď vám asi připadám jako absolutní šílenec, já sama se na sebe tak koukám. Věřit snu a není to hloupost? Ale každý nás v dnešním uspěchaném světě varuje před problémy lidstva. A co když se zrovna zítra ráno probudím a nic nebude tak jako to bylo, když jsem usínala? Omlouvám se za mou depresivní náladu, někam sem to vykecat musela. Musím babičce a dědovi zavolat, jestli jsou v pořádku.

Vzpomínky ano nebo ne?

15. února 2013 v 22:08 | Viv Zombie |  Téma týdne
Co se vám vybaví v mysli, když se řekne "vzpomínka".

Party or relax?

15. února 2013 v 21:56 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Je tu pátek. I to slovo zní prostě...no...božsky.
Když se ráno probudíte a uvědomíte si, že dnes večer si můžete dělat, co chcete bez toho, aby jste kouknuli na učení nebo hlídali čas, aby jste ráno vstali brzo.
Když odpoledne jdete domů ze školy a víte, že si můžete zalézt do pelechu a nic neřešit.

Vzpomínka na Slovensko.

15. února 2013 v 17:58 | Viv Zombie |  Flora
Vysoké Tatry...

Doufám, že příští rok mi cesta na Slovensko se zástěrkou turistického pobytu výjde a podívám se znovu do Vysokých Tater. I když cestou nahoru to tak nevypadalo (:D), tak jsem si to krásně užila.:) Slováci jsou sympaťáci.:):D
15.února.

15. února 2013 v 6:45 | Viv Zombie |  (Ne)věděcké výpotky
Teprve ráno a já jsem na sebe už pyšná?

Co chci vidět? (Seriály)

14. února 2013 v 22:22 | Viv Zombie
Ghost Whisperer (2.série) - zatím dokoukávám devátý díl prvn série a wauky, Melinda je boží, sice mě hrozně irituje to, co se obléká (:D), ale to mám vynahrazeno při pohledu na Jima.:D
American Horror Story - každý o tom mluví. Plus- v názvu je horor, mínus-v názvu je american.:D
Veronica Mars - starý seriál, na který jsem koukala v 11?:D Ale nikdy nedokoukala.
The Vampire Diaries - poslední dobou na TVD koukám akorát kvůli Klaroline. Nebaví mě, když se všechno točí okolo Eleny a Elena není sobecká a bla a bla.
Grimm - viděla jsem první díl na Prima Cool (bohužel s českým dabingem) a zaujal mě.Novodobá Buffy v mužské podobě?
Once Upon a Time - recenze zní dobře, na serialzone.cz to má skoro 85%. Tak uvidíme.
Pretty little liars - doufám, že bude tak dobrý, jak mi každý tvrdí, že je.
Chci vidět, jak tohle stihnu do konce roku s mou spotřebou času na zbytečnostech.:D
PS: Ač se Damon změnil, tak boží je pořád.:D